ارسال رایگان برای شهر مشهد. برای شهرستان ها ارسال رایگان با خرید حداقل ۱۵۰۰۰۰ تومان

نمایش دادن همه 8 نتیجه

نمایش سایدبار

پاپ کورن باربیکیو

485,000 ریال
این محصول در طعم هیجان انگیز تنوری بنام باربیکیو تهیه شده است. همچنین با بسته بندی جدید به شکل مثلث به شما عزیزانی که از این سایت خریداری میکنید عرضه میشود.

پاپ کورن پنیری

485,000 ریال
این محصول در طعم پنیری برای شما مصرف کننده عزیز تدارک دیده شده است. همچنین با بسته بندی جدید به شکل مثلث به شما عزیزانی که از این سایت خریداری میکنید عرضه میشود.

پاپ کورن پیاز جعفری

485,000 ریال
این محصول در طعم پیازجعفری برای شما مصرف کننده عزیز تدارک دیده شده است. همچنین با بسته بندی جدید به شکل مثلث به شما عزیزانی که از این سایت خریداری میکنید عرضه میشود.

پاپ کورن فلفلی

485,000 ریال
این محصول در طعم فلفلی لایت قابل مصرف برای کودکان نیز هست. همچنین با بسته بندی جدید به شکل مثلث به شما عزیزانی که از این سایت خریداری میکنید عرضه میشود.

پاپ کورن کره ای

485,000 ریال
این محصول در طعم کره ای متناسب با ذائقه ایرانی تهیه شده است. همچنین با بسته بندی جدید به شکل مثلث به شما عزیزانی که از این سایت خریداری میکنید عرضه میشود.

پاپ کورن کره ای ۲۰ عددی

2,685,000 ریال
این محصول در طعم کره ای قابل مصرف برای کودکان نیز هست. همچنین با بسته بندی های اقتصادی ۲۰ عددی به شما عزیزانی که از این سایت خریداری میکنید عرضه میشود.

پاپ کورن کره ای تک عددی

185,000 ریال
ذرت بوداده یا همان پف فیل بسیار خوشمزه بوده و به راحتی آماده می شود. کافی است مقداری ذرت پاپ

پاپ کورن نمکی

485,000 ریال
این محصول در طعم نوستالژی نمکی ساده متناسب با ذائقه ایرانی تهیه شده است. همچنین با بسته بندی جدید به شکل مثلث به شما عزیزانی که از این سایت خریداری میکنید عرضه میشود.