وبلاگ

اطلاعات پاپ کورن

سریع حاضر میشه در 3 دقیقه

اطلاعات پاپ کورن

پاپ کورن (ذرت بو داده) منبع فیبرست و دستگاه گوارش را بیمه میکند!

شاید باور نکنید ولی پاپ کورن بیش از اسفناج آهن دارد و خوراک کم خونی است.

پف فیل بخورید و سرطان نگیرید!

در ذرت بو داده به اندازه میوه ها و سبزیجات آنتی اکسیدان های سالم وجود دارد.

آنتی اکسیدانها از پلی فنول تشکیل شده اند که در پیشگیری از ایجاد سلول های سرطانی موثر هستند.

به سمت تنقلات سالم روی آوریم

پاپ کورن از سالم ترین تنقلات است !

استخوان ساز و ماهیچه ساز است ، به هضم کمک میکند و برای دندان مفید است، حاوی پلی فنول است و میتواند از انواع سرطانها و بیماری قلبی جلوگیری کند

پاپ کورن یک خوراکی پرطرفدار است که امروزه با طمع دهنده های مختلف در بازار عرضه می شود. پاپ کورن خانگی به دلیل تازه بودن و بدون مواد نگهدارنده از لحاظ غذایی بیشتر مورد توصیه است و ارزش غذایی ان را بهتر به بدن منتقل می کند. به طور خلاصه در مورد پاپ کرن باید گفت که برای تامین برخی ویتامین ها و فیبر غذایی و همینطور کمک کننده ای به رژیم لاغری می توانیم روی آن حساب کنیم.

پوست پاپ کورن سرشار از آنتی اکسیدانی است که بدن برای مقاومت در برابر میکروب ها نیاز دارد، آنتی اکسیدان درون میوه ها نیز فراوان است اما در صد این ماده در پاپ کورن بیشتر است.

About مدیر

شرکت ارغوان ماندگار توس ماحصل فکر و بلند پروازی­ های یک مهندسِ کارمند است که در سال ۲۰۱۵ تاسیس گردیده است. هدف شرکت تولید مواد غذایی نوین و سالم است. با این رویکرد و پشتوانه فنی قوی ، با عزمی راسخ در عرصه دشوار تولید قدم نهادیم. در شروع، تولید محصول پاپ کورن نیمه آماده ماکروویوی به جهت نوین بودن و سلامت غذایی انتخاب شد و واحد R&D با تلاش بی وقفه طی ۱۸ ماه موفق به کسب دانش فنی تولید و همچنین طراحی­ های خاص خطوط تولید تمام اتوماتیک گردید. ساخت این ماشین آلات پیشرفته به بهترین سازندگان صنعتی کشور چین واگذار شد و طی مدت ۶ماه خطوط تولید طبق طرح­های ارائه شده آماده سازی شد. همزمان با پیش رفت موارد فوق آماده سازی فضا­ها و سالن­هایی با آخرین استانداردهای صنعت غذا در زمینی به مساحت ۲۵۰۰ مترمربع در شهرک صنعتی چناران انجام پذیرفت. سرانجام در مهر ماه ۱۳۹۷ تلاش­ها به ثمر نشست و تولید پایلوت محصول شروع گردید، محصول نهایی پس از کنترل­ های فراوان آزمایشگاهی و اخذ گواهی­ های بهداشتی و اطمینان از سلامت کامل محصولات، از آبان ماه وارد بازار گردید. و این تلاش ادامه دارد…. منتظر سایر محصولات نوین ما باشید.

مقالات مشابه

2 thoughts on “اطلاعات پاپ کورن

  1. حسن عسکری گفت:

    سالمترین تنقلات پاپ کورن است

  2. Mahdi گفت:

    پاپ کورن و فواید شگفت انگیز آن

    پاپ کورن یک خوراکی پرطرفدار است که امروزه با طعم دهنده های مختلف در بازار عرضه می شود. پاپ کورن خانگی به دلیل تازه بودن و بدون مواد نگهدارنده از لحاظ غذایی بیشتر مورد توصیه است و ارزش غذایی آن را بهتر به بدن منتقل می کند. به طور خلاصه در مورد پاپ کورن باید گفت که برای تامین برخی ویتامین ها و فیبر غذایی و همینطور کمک کننده ای به رژیم لاغری می توانیم روی آن حساب کنیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *